Razer ve Güç Bankası

Razer yeni ürünü Blade Stealth için bir hayal kırıklığı olan pil ömrü sorununu yeni ürünüyle ortadan kaldırmayı planlıyor. Razer bu problemi modelin bataryasından %20 daha büyük bir batarya ile Kaby Lake’in geliştirdiği düşük güçteki SKU’ları ( stock keeping unit ) birleştirildiğinde pil ömründe belirgin bir artış olduğunu fark etti.

Daha Büyük ve Daha Güçlü Pil

Razer sürekli hareket halindeyken Blade Stealth pilini daha da genişleten yeni bir pil paketi duyurdu. Razer Power Bank birincil CNC Alüminyum ile nispeten kompakt muhafaza ile düzgünce sarılmış ve 12.800 mAh kapasitesinde olacak. Power Bank’ın üzerinde iki adet USB-A ve bir adet USB-C portu mevcut. Sadece Blade Stealth ile değil diğer akıllı telefonlar ve diz üstü bilgisayarlarla da uyumlu olan bu cihaz aynı anda üç aygıta kadar şarj edebilme özelliğine sahip. Hızlı şarj özelliğini de içinde bulunduran Razer Power Bank, QQC (Qualcomm Quick Charge) 3.0 teknolojisini de destekliyor.

Fiyat/Performans Oranı

Razer, geliştirdiği harici pilin 2 saat şarjla cihazlarımıza 15 saatlik pil ömrü sağlayacağını iddia ediyor.Toplam kapasitesi 8 saatlik şarj ile dolan Razer Power Bank bu hesapla bir diz üstü bilgisayarı 60 saate ayakta tutacağa benziyor. Mart ayında piyasaya sürülecek olan Razer Power Bank 150 TL fiyat ile satışa sunulacak. 150 TL ile 60 saat şarj günümüz Power Bank’leri ile karşılaştırılınca oldukça iyi görünüyor. Fiyat Performans bazında oldukça iddialı olan bu cihaz sadece Razer Store’larda satışa sunulacak. Umarız Blade Stealth ta çuvallayan Razer aynı hatayı Power Bank’inde de yapmaz

2 thoughts on “Razer ve Güç Bankası

 • 6 Mart 2017 tarihinde, saat 17:53
  Permalink

  fiyatına göre çok iyi dyebiliriz

  Yanıtla
 • 7 Mart 2017 tarihinde, saat 20:26
  Permalink

  bu power bankları biraz daha ufaltsalar süper olacak

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir